پاورپوینت تحلیل معماری موزه دورنیر Dornier

پاورپوینت تحلیل معماری موزه دورنیر Dornier

این فایل شامل تحلیل معماری موزه دورنیر Dornier در قالب پاورپوینت و دارای 17 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل
گروه طراحی
مساحت موزه دورنیر Dornier
موقعیت
معرفی پروژه موزه دورنیر Dornier
پلان
نما موزه دورنیر Dornier
مقطع
و…

مختصری از متن:
زمین موزه دورنیر در مجاورت باندهای فرودگاه منطقه ای فریدریشهافن واقع شده است. هدف این موزه ارائه فناوری ساخت هواپیما و تاریخچه کارخانه دورنیر است که در سال 1922 تأسیس شد. علاوه بر این، پیوندهایی با تاریخ معاصر ایجاد می شود. در میان نمایشگاه ها هواپیماهای کهنه کار وجود دارد که برخی از آنها هنوز هم می توانند پرواز کنند.

شکل موزه از دسترسی مستقیم هواپیماهای به نمایش گذاشته شده به باند فرودگاه گرفته شده است. نماهای شفاف و منحنی فضای داخلی را محدود می کند و راه را به سمت آسفالت هدایت می کند. صفحات انتهایی که به سمت فرودگاه هستند توسط دروازه های شفاف بسته می شوند. جعبه ای در سالن بزرگ فضایی را برای نمایش صحنه نگاری دوره های مختلف ارائه می دهد.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 17

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط