پاورپوینت تحلیل معماری موزه Eskenazi

پاورپوینت تحلیل معماری موزه Eskenazi

این فایل شامل تحلیل معماری موزه Eskenazi در قالب پاورپوینت و دارای 18 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
تاریخچه
معرفی پروژه موزه Eskenazi
معمار
مساحت موزه Eskenazi
و…

مختصری از متن:
موزه هنر اسکنازی در سال 1941 در یک فضای گالری در تالار میچل زیر نظر رئیس تازه منصوب شده دپارتمان هنرهای زیبا، هنری رادفورد هوپ، افتتاح شد.[اولین نمایشگاه، شانزده نقاش شهرستان براون، در 21 نوامبر 1941 افتتاح شد.

کاتالوگ این رویداد حاوی بیانیه ای بود که اهداف گالری در آن زمان را توصیف می کرد: “هدف گالری مرکز هنر… این است که نمایشگاه های موقت وام را به محوطه دانشگاه بیاورد تا دانش آموزان فرصتی برای مطالعه و دیدن آثار هنری اصلی داشته باشند. نمونه‌هایی از شخصیت‌های متنوع به این گالری آورده می‌شود تا جنبه‌های چندگانه هنر گذشته و حال را نشان دهد.»

ایجاد یک مجموعه دائمی تا پس از جنگ جهانی دوم به نتیجه نرسید. در سال 1955، مجموعه‌داران هنری، جیمز و مارول آدامز، مجسمه‌ای از مجسمه‌های سفالی از آریستید مایلول را به دانشگاه ایندیانا دادند که الهام‌بخش امید برای احیای هدف برای ایجاد یک مجموعه دائمی برای موزه هنر در دانشگاه ایندیانا بود.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 18

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط