پاورپوینت تحلیل معماری موزه Lotnictwa

پاورپوینت تحلیل معماری موزه Lotnictwa

این فایل شامل تحلیل معماری موزه Lotnictwa در قالب پاورپوینت و دارای 12 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
گروه طراحی موزه Lotnictwa
مساحت
موقعیت موزه Lotnictwa
معرفی پروژه
پلان موزه Lotnictwa
نما
مقطع موزه Lotnictwa
و…

مختصری از متن
موزه Lotnictwa یکی از بزرگترین موزه های هوانوردی در جهان است. این فرودگاه در ساختمان‌ها و آشیانه‌های از پیش ساخته شده تاریخی در فرودگاه تاریخی راکوویتس-سیزینی در کراکو، اولین فرودگاه در زمین لهستانی، که در سال 1912 برای ناوگان هوایی شماره 1912 ساخته شد، واقع شده است در سال 2005 مسابقه ای برای ساختمان اصلی جدید راه اندازی شد – اولین مسابقه پاناروپایی برای معماران، پس از الحاق لهستان به اتحادیه اروپا، که توسط یک معمار آلمانی برنده و اجرا شد.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 12

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط