پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم درس 13 بهترین دوست

پاورپوینت نکات و سوالات هدیه های آسمان دوم درس 13 بهترین دوست
این درس، بیانگر نمونه‌ای از رفتار کریمانه و مهربانی و ادب امام حسن(ع)، نسبت به مردم به ویژه نیازمندان است. در این درس علاوه بر هدف اصلی که آشنایی با شخصیت امام حسن(ع) می‌باشد.

توجه به نیازمندان و نیز مبارزه با ظالمان و زورگویان یکی دیگر از آموزه‌های قابل استفاده در این درس است که در بخش بدانیم به آن توجه شده است.

بیان آدابی همچون سلام کردن امام به مرد رهگذر، پیاده شدن از اسب برای صحبت با مرد مسافر (که مصداق امروزی آن می‌تواند پیاده شدن از دوچرخه یا ماشین برای صحبت با افراد پیاده و یا بلند شدن از روی صندلی برای صحبت با فرد ایستاده باشد. ) از نکاتی است که قابل آموزش است.

در این قسمت، پاورپوینت نکات و سوالات درس مذکور(به همراه پاسخ آن) در 25 اسلاید آورده شده است. امکان ویرایش مطالب این پاورپوینت وجود دارد.

قابل ذکر است: در تهیه و تنظیم این پاورپوینت از تصاویر و افکت های خاصی استفاده شده و این امر باعث جذابیت دو چندان آن ها شده است.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات:

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط