پاورپوینت درس سوم مفاهیم بنیادی مشاوره

پاورپوینت درس سوم مفاهیم بنیادی مشاوره

پاورپوینت درس سوم مفاهیم بنیادی مشاوره
این کتاب و این پاورپوینت راهنمای آموزشی سودمندی است برای مربیان، مددکاران اجتماعی، مشاوران، روانشناسان، روانپزشکان و به طور کلی کسانی که با انسان ها کار می کنند و خواستار توسعه مهارت های مشاوره ای هستند.

سخن مولف : کتاب حاضر از جمله کتاب های نادری است که مطالب نظری و چگونگی کاربرد عملی مهارتها را در کنار هم آموزش می دهد، ضمن اینکه به ویژگی های شخصیتی و نیازهای مشاور و بسیاری از مسائل دیگر توجه دارد. این کتاب خود آموزی است که خواننده را گام به گام در یادگیری مفاهیم پایه و آموزش عملی یاری می کند. مطالب کتاب با زبانی ساده، روشن و تخصصی نوشته شده، به طوری که هم برای مشاوران حرفه ای و هم برای دانشجویان و کارآموزان مشاوره سودمند خواهد بود.

بارها از مشاوران تازه کار این عبارت را شنیده ام که: «در کارم مانده ام، نمی دانم از کجا شروع کنم و چگونه مطالب گفته شده در کلاس ها و کتاب ها را در عمل به کار گیرم». مشکل این مشاوران به ظاهر این است که مطالب را بیشتر به صورت نظری آموخته اند تا عملی و در دوران کار آموزی خود به اندازه کافی در زمینه مهارت ها و فنون تمرین نداشته اند، با این حال عوامل دیگری نیز ممکن است در ایجاد این مشکل دخیل باشند.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 48

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط