پاورپوینت سنگ ها علوم هشتم

عنوان فصل 12 کتاب علوم تجربی پایه هشتم، سنگ ها می باشد. در این درس فراگیران با انواع سنگ ها و چگونگی تشکیل آن ها آشنا می شوند.

بهتر است جهت یاددهی یا یادگیری این درس از پاورپوینت های آموزشی استفاده شود. به کار گیری پاورپوینت علاوه بر اینکه ایجاد انگیزه می کند باعث می شود دانش آموزان به طور ملموس با مفاهیم درس آشنا شوند.

در این قسمت، سه پاورپوینت از درس سنگ ها آورده ایم. این پاورپوینت ها جمعا دارای 52 اسلاید بوده و هر یک در دو قالب معمولی و اسلاید شو آورده شده و امکان ویرایش آن ها وجود دارد.

پاورپوینت اول شامل 19 اسلاید بوده و در آن پس از بیان مقدمه، کاربرد سنگ ها ذکر شده و در ادامه، انواع سنگ ها و چگونگی تشکیل شان به نمایش در آمده است.

پاورپوینت دوم شامل 21 اسلاید بوده و در آن به تقسیم بندی سنگ ها، چگونگی شکل گیری سنگ ها، کاربرد سنگ ها، ویژگی سنگ ها و … پرداخته شده است.

پاورپوینت سوم شامل 12 اسلاید بوده و در آن توضیحات لازم برای معرفی سنگ های آذرین، سنگ های رسوبی و سنگ های دگرگونی بیان شده است.

شایان ذکر است: در تهیه و تنظیم هر یک از این پاورپوینت ها، تصاویر و افکت های خاصی به کار رفته تا جذابیت استفاده از آن ها دو چندان گردد.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات:

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط