پاورپوینت معرفی عدد هزار، ریاضی سوم

در فصل 2 کتاب ریاضی سوم دبستان، فراگیران  با عدد هزار آشنا می شوند. عدد هزار، اولین عدد چهار رقمی است که دانش آموزان آن را فرا می گیرند.

جهت یاددهی یا یادگیری بهتر این درس، لازم است از پاورپوینت های آموزشی استفاده شود. به کار گیری پاورپوینت  در امر تدریس، علاوه بر ایجاد انگیزه باعث می شود دانش آموزان به صورت ملموس به مفهوم درس پی ببرند.

در این قسمت، دو پاورپوینت برای معرفی عدد هزار آورده ایم. این پاورپوینت ها جمعا دارای 31 اسلاید بوده و هر یک در دو قالب معمولی و اسلاید شو آورده شده و امکان ویرایش آن ها وجود دارد.

پاورپوینت اول شامل 13 اسلاید بوده و در آن تصاویر کتاب درسی با کیفیت مناسب اسکن شده و به همراه توضیحات لازم در اسلاید ها قرار گرفته است.

پاورپوینت دوم شامل 18 اسلاید بوده و در آن پس از معرفی عدد هزار ، مثال ها و سوالات متعددی برای درک بهتر عدد هزار ( و مطالب مرتبط با آن ) آورده شده است.

قابل ذکر است: در تهیه و تنظیم هر یک از این پاورپوینت ها تصاویر و افکت های خاصی به کار رفته و جذابیت استفاده از آن ها را دو چندان کرده است.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات:

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط