پاورپوینت پهپادهای ساخت ایران و کاربرد آنها

پاورپوینت پهپادهای ساخت ایران و کاربرد آنها

پاورپوینت پهپادهای ساخت ایران و کاربرد آنها
این پاورپوینت در 23 اسلاید با جلوه هایی بسیار زیبا و به روز و انیشین اختصاصی برای هر اسلاید و مرتبط با دانش آموزان ابتدایی تا متوسطه اول می باشد.

بخشی از متن پاورپوینت:
مقدمه
پهپادها، قطعات مکانیکی ای محسوب می شوند که می توانند بر فراز آسمان پرواز کنند. برخی از پهپاد ها توسط نیروی انسانی و برخی دیگر توسط برد های کامپیوتری (که درون پهپاد قرار میگیرد) کنترل می شوند. در سال ۱۳۶۲ اولین نمونه از پهپاد ساخت ایران معرفی شد که نواقص زیادی داشت؛ اما امروزه پهپاد هایی توسط مهندسین ایرانی ساخته شده است که بسیار پیشرفته تر از گذشته هستند.

پهپاد ها به قطعات مکانیکی ای گفته می شوند که توسط کنترل از راه دور هدایت میشوند. پهپاد ساخت ایران، هم به صورت کنترل از راه دور و هم با استفاده از قطعات کامپیوتری (این قطعه شامل کد و برنامه هایی است که توسط مهندسین کامپیوتر طراحی شده است) که در آن تعبیه شده اند؛ هدایت می شوند.

برای توضیحات بیشتر پیشنهاد میکنیم فایل اصلی را مطالعه بفرمایین و از فضای کار جذاب آن لذت ببرید.

فهرست عناوین:
پهپاد چیست؟
تاریخچه پهپاد ساخت ایران
کاربرد پهپاد ساخت ایران
بدنه پهپادها
برخی از پهپادهای ساخت ایران
نتیجه گیری


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 23

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط