پاورپوینت کارخانه ی کاغذ سازی، علوم ششم

عنوان درس 3 کتاب علوم تجربی پایه ششم ابتدایی، کارخانه ی کاغذ سازی می باشد. در این درس فراگیران با وسایل و موادی که در کارخانه ی کاغذ سازی به کار رفته است آشنا می شوند.

در این قسمت جهت آشنایی بیشتر دانش آموزان با مباحث درس، پاورپوینتی آورده ایم. این پاورپوینت شامل ۳۴ اسلاید بوده و در دو قالب معمولی و اسلایدشو آورده شده و امکان ویرایش آن وجود دارد.

در ابتدای این پاورپوینت به تولید کاغذ و قسمت های مختلف کارخانه کاغذ سازی پرداخته شده است. در ادامه در مورد نقش آهن در کارخانه کاغذ سازی توضیحاتی بیان شده است.

همچنین مطالبی در مورد ویژگی های آهن، سختی یا نرمی آهن ، سبکی یا سنگینی آهن ، اسیدها ، شناساگرها و … در پاورپوینت فوق وجود دارد.

قابل ذکر است: در تهیه و تنظیم پاورپوینت مذکور از عکس ها و افکت های خاصی استفاده شده و این امر باعث جذابیت بیشتر آن شده است.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات:

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط