حل تشریحی و جامع مسائل فصل ۲ الی ۸ کتاب مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته راعی و پویان فر

حل مسائل کتاب مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته رضا راعی و پویان فر (حل تمرین کتاب رشته مدیریت مالی از فصل دوم تا هشتم ) در قالب ورد و قابل ویرایش و در ۱۵ صفحه گرد آوری شده است. در زیر به مختصری از حل مسائل کتاب مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است.

حل تشریحی و جامع مسائل فصل ۲ الی ۸ کتاب مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته راعی و پویان فر

حل مسائل کتاب مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته رضا راعی

توضیحات فایل حل مسائل کتاب مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته رضا راعی و پویان فر :
کتاب مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته راعی و پویان فر جزو منابع کارشناسی ارشد و دکتری نیمه متمرکز مدیریت مالی محسوب می شود در این فایل به مسائل فصل ۲ الی ۸ این کتاب بصورت جامع و تشریحی پاسخ داده شده است


حل مسائل کتاب مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته رضا راعی و پویان فر به صورت فایل دانلودی می باشد شما بعد از پرداخت مبلغ مورد نظر می توانید در همان لحظه فایل را دریافت نمایید. در صورتی که به هر دلیلی موفق به پرداخت و یا دانلود نشدید از قسمت تماس با ما سایت، به ما اطلاع دهید تا در کمترین زمان ممکن به مشکلات شما رسیدگی کنیم.


فرمت فایل: WORD

تعداد صفحات: 15

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط