گزارش کارآموزی کامپیوتر، برنامه نویسی Mxkiox

گزارش کارآموزی کامپیوتر برنامه نویسی Mxkiox رشته نرم افزار

گزارش کارآموزی کامپیوتر برنامه نویسی Mxkiox(مقاله رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار) در قالب ورد و قابل ویرایش و در ۸۳ صفحه گرد آوری شده است. در زیر به مختصری از عناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است.

مقدمه
در دنیای امروز مشکل تولیدات و خدمات مشکل عمده ای است که هیچ جامعه ای را برکنار از ان نمی بیند . جوامع مختلف هر کدام با مشکل نمایش خدمات و تولیدات برای بقای خود در گیرند و تلاش انها بر ان است که با توجه شرایط و امکانات موجود، خدمات و تولیدات را در حد مطلوب فراهم اوردند .
خدمات بانکی ، خدمات رفاهی و درمانی ، ….. قسمتی از سیاهه بی انتها خدمات و تولیدات در جوامع امروزی است. بدین ترتیب به سادگی می توان دریافت که اطلاع رسانی برای نمایش هر چه بهتر خدمات و تولیدات از ضرورت های هر جامعه ای بشمار می اید. اطلاع رسانی و سازماندهی بخش ها که هدف ان هماهنگ کردن بخش های مختلف برای نمایش خدمات بهتر به بهترین شکل ممکن از اهداف مورد نظر خواهد بود.
کوشش در این است که از منابع موجود نهایت استفاده به عمل اید و از اتلاف وقت و امکانات تا حد ممکن پرهیز شود .
اطلاع رسانی و سازماندهی افراد عنوان کلی است که در یک مؤسسه یا در یک سازمان برای تمام افراد ارائه می شود. تا هر چه بهتر بتوان از خدمات ارائه شده به نحو احسن استفاده نمود.
گر چه ابزار اطلاع رسانی و کیوسکهای اطلاع رسانی یک پدیده جدید در دنیای کامپیوتر است اما می توان با نگاهی به تاریخ زندگی ملل و اقوام مختلف دریافت که اطلاع رسانی به افراد از دوران کهن در بین اقوام مختلف وجود داشته است.
وجود نظم و ترتیب و جلوگیری از ازدحام و استفاده بهینه از وقت همگی نشان دهنده وجود اگاهی و شناخت افراد در هر سازمان و ارگان دولتی به خصوص می باشد .
به منظور شناخت بهتر عملیات هر سازمان و اگاهی از چگونگی ارتباط عوامل و اجزایی که در شکل دادن به عملیات مؤثرند نگرش سیستمی شیوه ای مؤثر و کار امدی است. به مدد نگرش سیستمی برنامه نویسی قادر می شود تا اجزاء مؤثر در عملیات را بشناسد.
برای روشن شدن موضوع لازم است ابتدا تعریف ساده ای از سیستم و محیط سازمان وارگانی به گونه متفاوت تعریف شده است اما در تعریف ساده ای از سیستم می توان ان رامجموعه از اجزاء و عوامل مربوط به هم که دارای هدفی کلی می باشند تعریف کرد.
هر سازمانی دارای مرز بندی مشخصی است که ان را از سایر سیستم سازمان ها قابل تمایز می دهد و در همان حال هر سازمانی قسمتی از یک سازمان بزرگتر به شمار می اید که با ان در ارتباط است. مجموعه اجزاءدر هر سازمان و ارگان با هم
در ارتباط و تعامل بوده و ترکیب اجزاء در قالب سازمانی در می اید.

فصل اول
ابتدایک سری دیتا به عنوان وردی دریافت میشود سپس بعد از انجام پردازش خروجی لازمه دریافت میشود.شرکت اتی مکث یکی از شرکت های وابسته به اتی مکث گوروپ است . در این شرکت عملیات ساخت کیوسک های اطلاع رسانی و تقویمهای دیجیتالی به انجام می رسد. . مرحله تولید و ساخت به انجام می شود و برای استفاده مردم در محیط هایی مانند بانک،بیمارستان ها ، سازمان ها ،ارگان ها و ……. نصب می شود.
از جمله سازمان هایی که از خدمات این شرکت استفاده نموده اند شرکت راه اهن رجا،سازمان انتقال خون ،بانک پاسارگارد ….. می باشند. البته کارهای دیگری نمایش داده شده و یا در دست تولید می باشد.
این شرکت از بخش هایی مانند تدارکات و مدیر پشتیبانی مدیر خرید و حسابداری و سخت افزار و بخش نرم افزار تشکیل شده است،و باید افراد شناخته شده دست اندر کار در شرکت باشند تا توسط ان ها بتوان از بازار خوبی برای فروش سیستم ها و محصولات تولید شده در شرکت استفاده نمود.
در ابتدا باید مدیر پشتیبانی با مراجعه به سازمان ها و ارگان ها به معرض خدمات شرکت بپردازد. تا در این راستا حس کمبود چنین وسیله ای و مزایا استفاده از ان برای افراد مشخص شود اما با توجه به گسترش و استفاده گسترده در ادارات و سازمان ها برای تمامی افراد شناخت وجود این دستگاه ها به طور کلی محرض خواهد بود.
بعد از این مرحله شرکت با دریافت سفارش کار از یک ارگان می توان مراحل اولیه یک تولید و ساخت را شروع کند.
در ضمن در ابتدا باید قیمت تمام شده برای نصب کیوسک بطور کلی مشخص با شد که در نهایت بعد از تولید کیوسک و نصب ان و قیمت تمام شده باعث بوجود امدن سؤتفاهم بین دو طرف معامله نشود.
بعد از انجام کلیه مراحل ذکر شده در بالا شرکت در اولین مرحله در خواست ارائه یک سوی داده را از سازمان مربوط برای شرکت می نماید.
البته باید داده های فرستاده شده کامل و جامع باشد و شامل تمامی بخش ها ،واحد ها و کلیه مطالبی باشد که کیوسک تولید شده در نهایت نمایش خدمات بهینه به تمامی بخش ها را داشته باشد. در صورت عدم فرستادن داده مناسب این عمل مسلمادر نهایت یک کار تولیدی مناسب بدست خریدار نخواهد بود.
تا به این قسمت فعالیت بخش پشتیبانی و بخش مدیر خرید کاملا مشخص شد.

بخش پشتیبانی
در این بخش باید افراد با مراجغه به سازمان ها و ارگان سعی در گرفتن سفارش بکند البته این افراد با در دست داشتن نمونه کارهای انجام شده در شرکت از سازمان مربوط سفارش کار می گیرند.

بخش مدیر خرید
در این بخش باید هزینه مربوط به ساخت و کلیه مخارج مربوط به تولید براورد شود و در نهایت مبلغ تمام شده برای شرکت و سود ان محاسبه شده و در نهایت هزینه نهایی اعلام شود. و در رابطه با خرید دستگاه با طرف قرار داد صحبت های لازمه از نظر کمیت و کیفیت کار مورد بررسی قرار بگیرد و در نهایت هزینه نهایی اعلام شده و قرار داد بین شرکت و سازمان مربوطه بسته شود.
همچنین در این قسمت باید مدت زمان انجام مقاله نرم افزاری براورد شود و تعداد افرادی که در این مقاله همکاری می نمایند و از نظر تجهیزات و کارخانه های سازنده قطعات اولیه کیوسک ها مورد بررسی قرار بگیرد. و در نهایت هزینه ی تمام شده برای ساخت و تولید هر کیوسک اعلام می شود.

قسمت سخت افزار
در این قسمت مجموعه کا های سخت افزاری مربوط به هر کیوسک انجام می شود. و تمامی قطعات سخت افزاری در کنار هم قرار می گیرند و در این قسمت مونتاژ قطعات انجام می شود.
ابتدا بدنه هر کیوسک که سفارش ساخت ان به کارخانه ای محول شده است از کارخانه تحویل گرفته می شود. بدنه به شرکت منتقل می شود تا مراحل نصب قطعات سخت افزاری که درون کیوسک است انجام شود.
در مورد دستگاه های تقویم دیجیتالی نیز وضعیت به همین شکل است . ابتدا سفارش ساخت به کارخانه ای سپرده می شود ،سپس بدنه دستگاه به شرکت منتقل می شود ،تا مراحل نصب قطعات سخت افزاری و نصب محیط نرم افزاری بر روی سیستم انجام می شود.
عملیات مونتاژ قسمت سحت افزاری به این صورت است.

فهرست مطالب:
مقدمه
فصل اول
در باره شرکت
بخش پشتیبانی
بخش مدیر فنی
قسمت سخت افزار
عملکرد شرکت
نیازمندی های مشتریان
انواع محصولات موجود در شرکت
انواع کیوسک ها
تجهیزات جانبی
کیوسک مدلs131
کیوسک مدلm100
کیوسک مدلm200
کیوسک مدلw100
کیوسک مدلw110
کیوسک مدلw120
کیوسک مدلw130
سیستم تلفن گویا
انوای سیستم های صف
سیستم صف سخت افزاری
سیستم صف نرم افزاری
سیستم صف ترکیبی
امکانات سیستم صف  سخت افزاری
امکانات سیستم صف  سخت نرم افزاری
تقویم های دیجیتال 
تقویم دیجیتال مدل ITD
تقویم دیجیتال مدل ITD2
طراحی و پیاده سازی   صفحات کیوسک   
سیستم ارسال در یافت پیام
کارت خوان آی تی مکث
فصل دوم
اشنای با محیط نرم افزاری شرکت
اشنای با محیط نرم افزاری mxkiosk
Toolbar
صفحات
خصوصیات
مولفه ها
بر چسب
جعبه متن چند خطی
کلید کنترلی
ناحیه حساس
صندوق پستی
شی مرورگر وب
هشدار
صفحه اعداد 
اشنایی با نرم افزار فتوشاپ
شروع کار با نرم افزار 
Marquee
ابزار انتخاب محدوده 
Layer
ابزار انتقال 
navigator
hand tool
تغییر شکل
Brush
تغییر اندازه تصویر
ابزار متن
ماسک
فصل سوم
مروری بر مقاله
ساخت صفحه کلید
کلید راهنمایی طبقات
کلید نظرسنجی
کلید صندوق پستی
نحوه قرار دادن کلید
Touch
Speaker
طریقه  سازی صفحاتhtml
قراردادن قفل نرم افزاری
مراحل نصب مقاله نرم افزاری بر روی کیوسک


فرمت فایل: WORD

تعداد صفحات: 83

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط