طرح درس عدد اعشاری، ریاضی چهارم

یکی از مباحثی که در فصل 5 کتاب ریاضی چهارم دبستان آورده شده، مبحث عدد اعشاری می باشد. در این درس دانش آموزان با مفهوم عدد اعشاری و طریقه نوشتن و خواندن آن آشنا می شوند.

در این قسمت، دو طرح درس روزانه جهت تدریس این درس آورده ایم. این طرح درس ها جمعا دارای 7 صفحه بوده و هر یک در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آن ها وجود دارد.

طرح درس اول شامل 4 صفحه بوده و در آن پس از تعیین اهداف  و انجام مراحل مقدماتی، به سراغ تدریس درس رفته ایم. (در این طرح درس، سه گام برای تدریس درس مذکور در نظر گرفته شده است. )

پس از تدریس، ارزشیابی پایانی به عمل آمده و درس جمع بندی شده و در نهایت به دانش آموزان تکلیف ارائه می شود.

طرح درس دوم شامل 3 صفحه بوده و در آن عناوین مختلفی وجود دارد. از جمله:  اهداف، برقراری ارتباط، مدل کلاس، روش تدریس، ایجاد انگیزه، ارائه درس، ارزشیابی پایانی، جمع بندی و تعیین تکلیف ( توضیحات هر عنوان به طور کامل در طرح درس ذکر شده است. )

قابل ذکر است: در این مجموعه علاوه بر طرح درس های فوق، فایل پاورپوینتی از این درس، نیز آورده شده است. بهتر است در حین تدریس از این پاورپوینت استفاده شود.


فرمت فایل: WORD , PDF

تعداد صفحات:

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط