نقشه آسانسور پانوراما

نقشه آسانسور پانوراما

دانلود نقشه آساسنور پانوراما اتوکدی (نقشه آسانسور شیشه ای) با فرمت DWG – اتوکدی قابل ویرایش

منظور از آسانسور پانوراما آسانسور شیشه ای است که به صورت کامل از دیواره های شیشه ای تشکیل شده باشد و از داخل اسانسور بتوان به راحتی بیرون آن را در تمامی جهات مشاهده کرد. آسانسور پانوراما امروزه به یکی از جدیدترین تکنولوژی های موجود در صنعت ساخت و ساز تبدیل شده است. کسانی که قصد استفاده از این آسانسور را دارند باید حتما تحت نظر مهندس ناظر این کار را انجام دهند، زیرا در برخی از مواقع و در ساختمان های بسیار بلند نحوه استفاده از آسانسور و همچنین مکان نصب آن اهمیت بسیار زیادی برای حفظ امنیت افراد دارد.

منظور از پانوراما، نوعی آسانسور شیشه ای منحصر به فرد و خاص است. اما شیشه به کار رفته در کابین آسانسور پانوراما از نوع شیشه های معمولی نیست. بلکه از نوع شیشه های مخصوص ضخیم و مقاومی است که در ادامه بیشتر در مورد ویژگی ها و خصوصیات آن صحبت خواهیم کرد. امروزه در بسیاری از ساختمان های لوکس و مجهز، فروشگاه های بزرگ چند طبقه، مجتمع های تجاری و اداری بزرگ و همچنین بسیاری از هتل ها استفاده از آسانسور شیشه ‌ای مرسوم و معمول شده است.

آسانسور شیشه ای ازهمان ابتدای کار مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. این محبوبیت بسیار زیاد هم به دلیل زیبایی این آسانسور و شیک بودن و خاص بودن آن است که به ساختمان نما و جلوه ای بسیار خوبی می دهد و هم به دلیل مقاومت بسیار بالا و کیفیت بسیار عالی شیشه به کاررفته در این آسانسور است.

دانلود نقشه آساسنور پانوراما اتوکدی (نقشه آسانسور شیشه ای)
با فرمت DWG – اتوکدی قابل ویرایش


فرمت فایل: DWG

تعداد صفحات:

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.