گزارش کارآموزی حسابداری، حقوق و دستمزد

گزارش کارآموزی حسابداری، حقوق و دستمزد

بخشی از متن:
تاریخ بالای کادر به تاریخ واگذاری چک به بانک تاریخگذاری می‌شود و بقیه موارد بالای کادر را مانند برگ ارائه شده پر می‌کنیم و در داخل کادر تاریخ وصول چک، شماره چک و شماره حساب ،نام بانک و شعبه مورد نظر و مبلغ چک را به حروف وعدد  یادداشت می‌کنیم.
توضیح درمورد برگه سه نسخه:
برگ ۱- سند حسابداری :سند حسابداری بانک است.
برگ ۲ – اعلامیه بستانکاری برای مشتری:وصول قطعی به منزله وصول قطعی چک می‌باشد (یعنی اینکه مبلغ به حساب کسی که چک نزد او بوده است واریز گردیده است.
برگ ۳- رسید موقت: ،تا زمانی که چک وصول نگردیده است و در بانک جهت وصول باقی می‌باشد نزد مشتری می‌باشد.
برگه سه نسخه‌ای چک به بانک را دو روز قبل از تاریخ سر رسید چک همراه با چک نزد بانک شعبه یونک قرار می‌دهند  این عمل را کلرنیگ می‌گویند.
کلرینگ  به این معناست که اگر چک مورد نظر چک بانک ملی باشد یا سایر چک‌ها این گونه عمل می‌کنند که چک بانک ملی را نزد اداره پایاپای بانک ملی می‌برند  و سایر چک‌ها را به اتاق پایاپای اسناد بانکی می‌برند و این گونه چک‌های موسسه را وصل می‌نماید.

فهرست مطالب
:
فرم اطلاعات کارآموزی و چکیده کارآموزی     
برگ سه نسخه‌ای    
صورت مغایرت    
ترازگیری سند‌های شهریه    
فصل اول
«تعاریف کلی و اصول»    
مقدمه     
«بیان مسأله»    
ضرورت تحقیق و اهداف آن    
قلمرو تحقیق    
مفاهیم تئوریک    
فصل دوم
یافته‌های تحقیق    
نتیجه‌گیری

این فایل کاملا اصلاح  شده و شامل : صفحه نخست، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد و با فرمت (word) در اختیار شما قرار می گیرد. (فایل قابل ویرایش است)
تعداد صفحات : ۲۸

 

مناسب جهت استفاده دانشجویان رشته حسابداری
در قالب word و قابل ویرایش


فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 28

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط