گزارش کار آموزی کامپیوتر نرم افزار

گزارش کار آموزی کامپیوتر نرم افزار

قسمتی از متن:

در ابتدای امر ذکر این نکته را الزامی میدانم که در اکثر ادارات ومحیط های دولتی با توجه به اطلاعات ناقص و بسیار پایین کارکنان  در مورد کامپیوتر و متعلقات آن که اکثرا به مشکل با آن مواجه میشوند  بیشتر رفع نقص ها در حد جزیی میباشد و گاهی حتی به یک refresh  کردن صفحه desktop  منجر میشود ( این چیزی بود که من به شخصه به عنوان یک کارآموز در محیط کاری تجربه نمودم ) لذا واقعا آموزشهای اولیه به کارکنان را اقدامات اولیه لازم برای هر سازمان میدانم حال به ذکر برخی سوال ها و مشکلات مشاهده شده در طی این دوره می پردازم :
۱- سیستم برق ندارد یا به اصطلاح روشن نمی شود مشکل چیست ؟
یا power  سیستم سوخته است که در اینصورت باید نسبت به تعویض آن اقدام شود و یا اینکه دکمه power  مشکل دارد یعنی به  main متصل نیست که میبایست با توجه به دفترچه راهنمای آن ومدل مربوطه نقشه مادربورد را پیدا نموده نسبت به وصل کردن دکمه power  اقدام نماییم .
۲- سیستم مراحل بوت را انجام میدهد به اصطلاح بالا می آید ولی تصویر نداریم مشکل چیست ؟
در وحله نخست اتصال کابل مانیتور به case  کامپیوتر و بطور دقیقتر اتصال به کارت گرافیک ودر صورت onboard  بودن اتصال آن به main  را چک میکنیم در صورت وجود نقص در کابل اقدام به تعویض کابل مینماییم 


فهرست مطالب
:
مقدمه 

فصل اول : آشنایی کلی با مکان کارآموزی
محل کاراموزی 
فصل دوم : آشنایی با بخشهای مرتبط با کارآموزی
بخشهای مرتبط 
فصل سوم : آزمون آموخته ها و نتایج
مشکلات بررسی شده
اسمبل کردن و ملزومات آن
نرم افزار سیستم شما برروی Mother Board
POST
Error ها
CMOS RAM
Motherboard ATX
فرایند بوت
جریان داده ها
شبکه بندی سازمان
بحث Domain و Workgroup
بحث IP
شبکه کردن چند کامپیوتر
پیوست
فهرست منابعاین فایل کاملا اصلاح  شده و شامل: صفحه نخست، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد و با فرمت (word) در اختیار شما قرار می گیرد. (فایل قابل ویرایش است)    
تعداد صفحات : ۶۲

مناسب جهت استفاده دانشجویان رشته کامپیوتر
در قالب فایل word و قابل ویرایش

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 62

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط