پاورپوینت تحلیل معماری خانه MJA

پاورپوینت تحلیل معماری خانه MJA

این فایل شامل تحلیل معماری خانه MJA در قالب پاورپوینت و دارای 14 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
گروه طراحی
موقعیت خانه MJA
مساحت
معرفی پروژه خانه MJA
پلان
نما خانه MJA
مقطع
و …

مختصری از متن:
خانه MJA واقع در کامپورتا، از گسترش خانه موجود در سایت حاصل می شود. این پروژه از چهار حجم متمایز که عمود بر خانه اصلی هستند، مجموعه ای از مسیرهای دسترسی و یک استخر، قطعه مرکزی همه این عناصر تشکیل شده است. حجم های جدید توسط سکوهای بتنی مستطیل شکل که در سایت تنها در یک سطح قرار گرفته اند، تعریف می شوند.

حجم ها بین درختان به گونه ای که به بهترین نحو با جهت گیری خورشیدی سایت مطابقت داشته باشد. حجم ها با مطالعه رابطه با خانه موجود قرار گرفتند تا ارتباط قوی بین احجام ایجاد شود. دقیقاً همین فاصله بین موجود و جدید است که باعث می شود کل پروژه در چشم انداز اطراف i قرار گیرد.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 14

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط