پاورپوینت تحلیل معماری خانه Owl’s + خانه اثر Fabi Architekten

پاورپوینت تحلیل معماری خانه Owl's + خانه اثر Fabi Architekten

این فایل شامل تحلیل معماری خانه Owl’s + خانه اثر Fabi Architekten در قالب پاورپوینت و دارای 22 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
نمونه اول
پاورپوینت تحلیل معماری خانه Owl’s
گروه طراحی خانه Owl’s
موقعیت
مساحت
معرفی پروژه خانه Owl’s
پلان
نما
مقطع
و…

مختصری از متن:
یک خانه تک خانواده (ساخته شده در دهه 60) در وضعیت نیمه ویران شده توسط یک مالک جدید خریداری می شود که ویژگی های جدیدی را برای خانه می خواهد. خانه اصلی برای پذیرایی از یک خانواده 3 نفره و یک فرد خدماتی طراحی شده است. پیکربندی جدید خانه باید شامل یک خانواده 4 نفره، یک منطقه مهمان، یک آپارتمان مستقل، یک زمین بازی و امکان تقسیم خانه به دو واحد مجزا باشد.

بزرگترین چالش ایجاد شده توسط بازسازی خانه، ادغام یک منطقه جدید با سطح بیشتر در همان ردپای از قبل موجود است. به دلیل خرابی جزئی، تخریب بال مستطیل شرقی خانه اصلی ضروری است. ساخت و ساز جدید باید شامل این فضای جدید در دسترس باشد و مترهای ساخته شده را برای پاسخگویی به نیازهای برنامه ای جدید چند برابر کند.

نمونه دوم
پاورپوینت خانه اثر Fabi Architekten
معرفی پروژه
پلان
و…

مختصری از متن:
استودیوی آلمانی Fabi Architekten برای ساختن این خانه در حومه باواریا، یک ساختمان سیاه رنگ را بالای یک ساختمان سفید چیده است یک حجم سفید مستطیل در مقابل تپه در پایه خانه قرار دارد و یک اتاق خواب و دستشویی ترکیبی را فراهم می کند، در حالی که یک ساختمان سیاه رنگ به شکل یک خانه کهن الگویی در بالای آن قرار دارد و شامل آشپزخانه، منطقه غذاخوری و اتاق نشیمن است.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 22

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط