پاورپوینت تحلیل معماری سینما زئوتروپ اثر ADH

پاورپوینت تحلیل معماری سینما زئوتروپ اثر ADH

این فایل شامل تحلیل معماری  سینمازئوتروپ اثر ADH قالب پاورپوینت و دارای 13  اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
گروه طراحی
موقعیت سینما زئوتروپ اثر ADH
مساحت
پلان سینما زئوتروپ اثر ADH
نما
مقطع سینما زئوتروپ اثر ADH
و…

مختصری از متن:
Zoetrope جدیدترین سینمای بلیه است. این سینما شامل دو فضای 280 و 120 صندلی به ترتیب، و همچنین یک کافه باز در خیابان اصلی شهر است. سینما متعلق به شهرداری است. سینما جدید به سبک سینمای دهه‌های 1930 و 1950، زمانی که چنین سالن‌هایی محل زندگی بودند و صرفاً مصرف‌گرایی نبودند طراحی شده است، برنامه آن منعکس‌کننده یک جاه‌طلبی عمومی است: ارائه فضایی دلپذیر و راحت، جایی که مردم می‌توانند زمان خوبی را قبل و بعد از فیلم خود سپری کنند. شروع می شود.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 13

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط