پاورپوینت تحلیل معماری مجتمع مدرسه در Serris اثر Ameller، Dubois & Associés

پاورپوینت تحلیل معماری مجتمع مدرسه در Serris اثر Ameller، Dubois & Associés

این فایل شامل تحلیل مدرسه در Serris اثر Ameller، Dubois & Associés در قالب پاورپوینت و دارای 19 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
گروه طراحی
مساحت مدرسه در Serris / Ameller، Dubois & Associés
موقعیت
معرفی پروژه مدرسه در Serris / Ameller، Dubois & Associés
پلان
نما مدرسه در Serris / Ameller، Dubois & Associés
مقطع
و…

مختصری از متن:
مجموعه مدرسه ابتدایی کودکی که توسط فیلیپ آملر و ژاک دوبوآ در شهر حومه ای سریس، در شرق پاریس طراحی شده است، ساختمانی کم ارتفاع با خطوط سقف به طرز محتاطانه ای قوسی، چوب زیاد، پنجره های پهن و دلپذیر. سطوح و رنگ های شاد اما بافت شهری ساختمان جدید را تبدیل به یک بشقاب پرنده واقعی می کند، زیرا مدرسه پیر پره (به نام افسانه 82 ساله فرانسوی در ترانه سرایی طنز و انسانی) در نزدیکی دیزنی لند پاریس واقع شده است.

از زمان افتتاح آن در سال 1992، این شهربازی بدنام نه تنها موتور واقعی توسعه شهری در میدان سبز بوده است، بلکه جهت زیبایی شناختی خاص خود را نیز ارائه می دهد. خود معماران از محیط شهری به عنوان «کاریکاتور معماری کلاسیک پاریس، معروف به سبک هاوسمان» که در سال‌های اخیر در اینجا ظهور کرده است صحبت می‌کنند.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 14

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط