پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه بین المللی آکشار اربل + مدرسه سبز آفریقای جنوبی

پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه بین المللی آکشار اربل + مدرسه سبز آفریقای جنوبی

این فایل شامل تحلیل معماری مدرسه بین المللی آکشار اربل + یک نمونه دیگر در قالب پاورپوینت و دارای 23 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.
پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه بین المللی آکشار اربل + مدرسه سبز آفریقای جنوبی

شامل:
نمونه اول
پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه بین المللی آکشار اربل
گروه طراحی
مساحت مدرسه بین المللی آکشار اربل
موقعیت
معرفی پروژه مدرسه بین المللی آکشار اربل
پلان
نما
مقطع مدرسه بین المللی آکشار اربل
و…

مختصری از متن:
یادگیری فرآیندی است که فراتر از کتاب و معلم در کلاس درس را شامل می شود. باید حول دانش آموز متمرکز شود و ضروری است که خود ساختمان محیطی مناسب برای یادگیری فراهم کند. این اصل اساسی در طراحی این مدرسه بود و مدیریت مدرسه به آن اعتقاد راسخ داشت. مدرسه ای بر اساس برنامه درسی بین المللی لیسانس آکشار اربل، واقع در نزدیکی جاده ساحل شرقی در Injambakkam، به عنوان مجموعه ای از فضاهای یادگیری تعاملی طراحی شده است که گروه های سنی مختلف کودکان را در یک پوشش ساختمانی با نور طبیعی و دارای تهویه به یکدیگر متصل می کند.

نمونه دوم
پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه سبز آفریقای جنوبی
گروه طراحی
مساحت مدرسه سبز آفریقای جنوبی
موقعیت
معرفی پروژه مدرسه سبز آفریقای جنوبی
پلان
و…

مختصری از متن:
موقعیت مناطق و ساختمان های مختلف با در نظر گرفتن اصول طراحی غیرفعال، فنگ شویی و هفت گلبرگ ارائه شده توسط چالش ساختمان زنده به دقت در نظر گرفته شده است. نتیجه فضاهای هماهنگی است که انسان و طبیعت می توانند دوباره به هم متصل شوند. برای تقویت بیشتر این ایده، دیوارهای ساختمان به حداقل ممکن می رسد تا امکان ایجاد دهانه های بزرگ گسترده فراهم شود که ارتباط بصری بین داخل و خارج را تضمین می کند.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 23

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط