پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه روستایی El Hobo + مدرسه آلبرت شوایزر

پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه روستایی El Hobo + مدرسه آلبرت شوایزر

این فایل شامل تحلیل معماری مدرسه روستایی El Hobo + مدرسه آلبرت شوایزر در قالب پاورپوینت و دارای 21 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل
نمونه
پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه روستایی El Hobo
گروه طراحی
موقعیت مدرسه روستایی El Hobo
معرفی پروژه
پلان مدرسه روستایی El Hobo
نما
مقطع مدرسه روستایی El Hobo
و..

مختصری از متن:
این پروژه بخشی از یک مدرسه فعلی با شرایط نسبتاً سخت است، واقع در Vereda el Hobo، 40 دقیقه از شهرداری کارمن د بولیوار، بسیار نزدیک به Montes de María در شمال کلمبیا است. با دمای متوسط 32 درجه سانتیگراد و رطوبت نسبتاً بالا، به دنبال یک معماری نفوذپذیر بود که امکان عبور مداوم تهویه طبیعی و ورود کنترل شده نور طبیعی را فراهم می کند.

نمونه دوم
پاورپوینت مدرسه آلبرت شوایزر اثر معماری AFF
گروه طراحی
موقعیت مدرسه آلبرت شوایزر
معرفی پروژه
پلان مدرسه آلبرت شوایزر
نما
مقطع
و..

مختصری از متن:
مدرسه آلبرت شوایزر در منطقه مسکونی دهه 1970 در منطقه Mainz-Kostheim واقع شده است. ساختمان مدرسه دو طبقه بر اساس مقیاس ساختار سکونتگاهی محیطی ناهمگون و در مقیاس کوچک است و فضاهای باز و نماهای متمایز را به عنوان شکل گیری از سه سازه پلکانی فرموله می کند. این فضاهای بیرونی متنوعی با شخصیت‌های مختلف ایجاد می‌کند که با این وجود در خدمت آرامش، ورزش و مفهوم آموزشی است.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 21

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط