پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه پارک + مدرسه Bobergsskolan

پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه پارک + مدرسه Bobergsskolan

این فایل شامل تحلیل معماری مدرسه پارک + مدرسه Bobergsskolan / Max Arkitekter در قالب پاورپوینت و دارای 30 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه پارک + مدرسه Bobergsskolan
شامل:
نمونه اول
پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه پارک
گروه طراحی
مساحت مدرسه پارک
موقعیت
معرفی پروژه مدرسه پارک
پلان
و…

مختصری از متن:
پردیس تازه‌ساز Oude God با مهدکودک و مدرسه ابتدایی با سالن ورزشی جدید در منطقه پارک ‘Oude God’ در Mortsel  ایجاد شده است. این مجموعه دارای سه مدرسه ابتدایی شهری و مهدکودک است. مجموعه مدارس جدید باید یک ساختمان پایدار و با انرژی کارآمد باشد که ارزش افزوده فرهنگی و اجتماعی ارائه دهد. شورای شهر تصمیم گرفت که طرح را به یک مدرسه غیرفعال ارتقا دهد و این پروژه در سال 2011 به برنامه DBFM Schools of Tomorrow پیوست.

نمونه دوم
پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه Bobergsskolan / Max Arkitekter
گروه طراحی
مساحت مدرسه Bobergsskolan / Max Arkitekter
موقعیت
معرفی پروژه
پلان طبقات مدرسه Bobergsskolan / Max Arkitekter
نما
مقطع
و…

مختصری از متن
حدود 100 سال از زمانی که معمار مشهور سوئدی فردیناند بوبرگ کارخانه گاز استکهلم را طراحی کرد می گذرد. پروژه ای معتبر با معماری قدرتمند از آجر و گرانیت و همچنین تزئینات ظریف. امروزه کارخانه گاز محل را خالی کرده است و کارخانه گاز در حال تبدیل شدن به مرکز فرهنگی یکی از بزرگترین توسعه‌های شهری اروپا: بندر دریایی سلطنتی استکهلم است.
دو گازسنج بزرگ هنوز بر منظره شهر تسلط دارند و در پایه آنها، به عنوان بخشی از ساختار خطی و تولیدی Gasworks، Bobergskolan جدید به زیبایی تعبیه شده است، که به عنوان یک مدرسه جامع برای 900 دانش آموز از سنین 6 تا 15 سال طراحی شده است.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 30

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط