پاورپوینت تحلیل معماری موزه کلمبا اثر پیتر زومتور

پاورپوینت تحلیل معماری موزه کلمبا اثر پیتر زومتور

این فایل شامل تحلیل معماری موزه کلمبا اثر پیتر زومتور در قالب پاورپوینت و دارای 15 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
تاریخچه
گروه طراحی موزه کلمبا اثر پیتر زومتور
مساحت
موقعیت
معرفی پروژه موزه کلمبا اثر پیتر زومتور
پلان
نما موزه کلمبا اثر پیتر زومتور
مقطع
و…

مختصری از متن:
کلن، شهری در آلمان، با داشتن گذشته ای وحشتناک، نازی ها شهر را تصرف کردند، یهودیان را با یک حمله هوایی مهاجرت کردند که شهر را بمباران کرد و کل شهر را به ویرانه تبدیل کرد. بازماندگان جنگ، خرابه‌های ساختمان‌های مهم شهر را جمع‌آوری کردند و بناهای یادبودی ساختند.

در میان این بناها، کلیسای سنت کلمبا یکی از قدیمی ترین کلیساهای رومی بود. بعدها در طول توسعه با کلیسای گوتیک جایگزین شد. پس از بمباران در جنگ جهانی دوم، بیشتر کلیسا ویران شد و برخی از دیوارهای بیرونی، زیرزمین برج، سالن ورودی و مجسمه گوتیک مریم باقی ماند و آنها را به ویرانه تبدیل کرد.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 15

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط