پاورپوینت تحلیل معماری موزه هنر آمریکایی ویتنی در گانسوورت

پاورپوینت تحلیل معماری موزه هنر آمریکایی ویتنی در گانسوورت

این فایل شامل تحلیل معماری موزه هنر آمریکایی ویتنی در گانسوورت در  قالب پاورپوینت و دارای 13  اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل: 
موقعیت
گروه طراحی موزه هنر آمریکایی ویتنی در گانسوورت
مساحت
معرفی پروژه موزه هنر آمریکایی ویتنی در گانسوورت
پلان
نما موزه هنر آمریکایی ویتنی در گانسوورت
مقطع
و…

مختصری از متن:
ویتنی که در سال 1930 تأسیس شد، در سال 1966 به خانه فعلی خود در خیابان مدیسون که توسط مارسل برویر طراحی شده بود نقل مکان کرد. . موزه جدید قرار است در منطقه پر جنب و جوش Meatpacking نیویورک واقع شود. این سایت که در مقابل خیابان گانسوورت قرار دارد، بین هادسون و های لاین، پارک شهری مرتفع منهتن که اخیراً تکمیل شده است، قرار دارد که بر روی یک انشعاب مرتفع از راه آهن مرکزی نیویورک در دهه 1930 ساخته شده است.

ساختمان هشت طبقه جدید که با صفحات فولادی آبی مایل به خاکستری کم رنگ پوشانده شده است، بسیار نامتقارن است و بخش اعظمی از موزه تمام قد در غرب، سمت هادسون، با ردیف‌هایی از تراس‌های سبک‌تر و راهروهای لعاب‌دار که به سمت بالا پایین می‌آیند. خط، در آغوش گرفتن آن به پروژه.

موزه هنر آمریکایی ویتنی در گانسوورت


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 13

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط