پاورپوینت تحلیل معماری موزه Bengbu + موزه هنر چیایی

پاورپوینت تحلیل معماری موزه Bengbu + موزه هنر چیایی

این فایل شامل تحلیل معماری موزه Bengbu + موزه هنر چیایی در قالب پاورپوینت و دارای 27 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
نمونه اول
پاورپوینت تحلیل معماری موزه Bengbu
گروه طراحی
مساحت موزه Bengbu
موقعیت
معرفی پروژه موزه Bengbu
پلان
نما موزه Bengbu
مقطع
و…

مختصری از متن:
در چین، در طراحی شهری معمولاً ساختمان‌های فرهنگی با مرکز اداری در حال ادغام هستند و تلاش می‌کند تا یک مرکز سیاسی و فرهنگی را تحت کنترل محوری بسازد. در نتیجه، چیدمان مجموعه فرهنگی مجبور به پاسخگویی به نیازهای سیاسی شده و تبلیغات آنها باید با جدیت سیاسی درآمیزد. در حالی که طراحی می‌تواند هم به چیدمان متقارن و هم تصویر سیاسی موقر و هم باز بودن و نزدیکی به مردم توجه کند.

نمونه دوم
پاورپوینت تحلیل معماری موزه هنر چیایی
گروه طراحی
مساحت موزه هنر چیایی
موقعیت
معرفی پروژه موزه هنر چیایی
پلان
نما موزه هنر چیایی
مقطع
و…

مختصری از متن:
موزه هنر چیایی یک پروژه توسعه است که در یک سایت ساختمانی حفاظتی تاریخی موجود در خیابان گوانگ-نینگ شماره 101، شهر چیایی، نزدیک ایستگاه قطار چیایی ساخته شده است. مجموعه موجود از چهار ساختمان (A/B/C/D) تشکیل شده بود که برای شرکت تنباکو و مشروب تایوان، دفتر شعبه چیایی استفاده می‌شد.

ساختمان A به عنوان یک بنای تاریخی تعیین شد، سه ساختمان دیگر (B/C/D) ساختمان های عمومی بودند که به عنوان انبار و فروشگاه های خرده فروشی استفاده می شدند. ویژگی های تاریخی – ساخته شده در سال 1936 (سال 11 شوا) در دوره استعمار ژاپن، سایت موجود و ساختمان بتنی مسلح 3 طبقه A عمدتاً به عنوان دفتر انحصار دولت تایوان، دفتر شعبه چیایی، کار می کرد.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 27

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط