پاورپوینت تحلیل معماری موزه هنر پرز

پاورپوینت تحلیل معماری موزه هنر پرز

این فایل شامل تحلیل معماری موزه هنر پرز اثر هرتزوگ و دو مورون درقالب پاورپوینت و دارای 22  اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
موقعیت
گروه طراحی موزه هنر پرز اثر هرتزوگ و دو مورون
مساحت
معرفی پروژه موزه هنر پرز اثر هرتزوگ و دو مورون
پلان
نما موزه هنر پرز اثر هرتزوگ و دو مورون
مقطع
و…

مختصری از متن:
موزه جدید هنر پرز میامی (PAMM) در پارک موزه، بخشی از اسکله در حال توسعه مرکز شهر در خلیج بیسکاین واقع شده است. همسایگان مستقیم آن موزه علوم پاتریشیا و فیلیپ فراست و یک بزرگراه بزرگ است که سرزمین اصلی میامی را به ساحل میامی متصل می کند. PAMM جدید با جهت گیری همزمان به سمت پارک، آب و شهر، سازه ای باز و دعوت کننده از همه طرف است.

در این موزه تمام پنجره‌های گسترده ساختمان فرورفته هستند، با تخته‌های چوبی زیر تیرهای بتنی برای به حداقل رساندن تأثیر خورشید بر شیشه‌ها و کاهش مصرف انرژی ساختمان برای سرمایش نقش دارند. گیاهان استوایی انتخاب شده برای انعطاف پذیری آنها در برابر شرایط محلی، سیستم ساختاری را در بر می گیرد.

موزه هنر پرز


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 22

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط