پاورپوینت تحلیل معماری موزه ملی ارتش ایالات متحده

پاورپوینت تحلیل معماری موزه ملی ارتش ایالات متحده

این فایل شامل تحلیل معماری موزه ملی ارتش ایالات متحده اثر Skidmore، Owings & Merrill در قالب پاورپوینت و دارای 15  اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
موقعیت
گروه طراحی موزه ملی ارتش ایالات متحده
مساحت
معرفی پروژه موزه ملی ارتش ایالات متحده
پلان
نما موزه ملی ارتش ایالات متحده
مقطع
و…

مختصری از متن:
موزه ملی ارتش ایالات متحده (NMUSA)، یک موسسه فرهنگی با اهمیت ملی است که برای اولین بار داستان قدیمی ترین شاخه ارتش ایالات متحده را بیان می کند. این ساختمان – که تنها در 20 مایلی خارج از واشنگتن دی سی واقع شده است – برای خدمت به عنوان مرکز آموزش و درب ورودی نمادین ارتش طراحی شده است. با قدم زدن بازدیدکنندگان در هر نسل از ارتش، موزه بر نبردها یا جنگ‌ها تمرکز نمی‌کند، بلکه بر روی سربازان فردی – روایتی قرن‌ها از افتخار، فداکاری و شجاعت تمرکز می‌کند.

موزه ملی ارتش ایالات متحده


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 15

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط