پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه ابتدایی در کارلسروهه / wulf architekten

پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه ابتدایی در کارلسروهه / wulf architekten

این فایل شامل تحلیل معماری مدرسه ابتدایی در کارلسروهه اثر wulf architekten در قالب پاورپوینت و دارای 14 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

گروه طراحی
مساحت مدرسه ابتدایی در کارلسروهه
موقعیت
معرفی پروژه مدرسه ابتدایی در کارلسروهه
پلان
نما
مقطع مدرسه ابتدایی در کارلسروهه
و..

مختصری از متن:
مدرسه ابتدایی پروتستان با سالن ورزشی در کارلسروهه در آوریل 2013، پس از یک سال فعالیت به طول انجامید، تکمیل شد. مجموعه مدرسه بلافاصله در مجاورت ساختمان های مسکونی، خانه سالمندان، دانشکده فنی، مهدکودک و کلیسا قرار دارد و نمایانگر یک بلوک جدید و مهم شهری برای شمال غربی کارلسروهه است.
این طرح از یک مسابقه (کمیسیون های متعدد) پدید آمد و مدرسه ابتدایی دو طبقه بر اساس اصول آموزشی مونته سوری توسعه یافت. ساختمان به اصطلاح یادگیری نمونه ای از این است: این ساختمان در جلوی کلاس ها به شکل مناطق کاربری سخاوتمندانه و باز ساخته شده است.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 14

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط