پاورپوینت تحلیل معماری ساختمان اداری دانشگاه FPT

پاورپوینت تحلیل معماری ساختمان اداری دانشگاه FPT

این فایل شامل تحلیل معماری ساختمان اداری دانشگاه FPT در قالب پاورپوینت و دارای 15 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
گروه طراحی
مساحت ساختمان اداری دانشگاه FPT
موقعیت
معرفی پروژه ساختمان اداری دانشگاه FPT
پلان
نما ساختمان اداری دانشگاه FPT
مقطع
و…

مختصری از متن:
ساختمان فناوری FPT بخشی از مرحله اول یک طرح جامع بزرگتر برای تبدیل دانشگاه به یک دانشگاه رقابتی جهانی و آگاه به محیط زیست است. ساختمان به عنوان دروازه ای به محوطه دانشگاه عمل می کند و نمای سبز به وضوح جهت آینده پردیس را دیکته می کند.

از آنجایی که دانشگاه FPT دوره های مرتبط با فناوری اطلاعات (IT) را ارائه می دهد، محوطه دانشگاه برای حفظ تعادل سالم بین محیط فیزیکی و مجازی و همچنین برای بهبود رابطه ما با طبیعت طراحی شده است. از آنجایی که ساختمان اولین مرحله از دانشگاه در حال گسترش است، به گونه‌ای طراحی شده است که در برنامه آن سازگار باشد تا نیازهای برنامه‌ای متفاوت آینده را برآورده کند.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 15

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط