پاورپوینت تحلیل معماری کتابخانه مرکزی دانشگاه مالی و اقتصاد + کتابخانه عمومی تاینان

پاورپوینت تحلیل معماری کتابخانه مرکزی دانشگاه مالی و اقتصاد + کتابخانه عمومی تاینان

این فایل شامل تحلیل معماری  کتابخانه مرکزی دانشگاه مالی و اقتصاد + کتابخانه عمومی تاینان در قالب پاورپوینت و دارای 25 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
نمونه اول
پاورپوینت تحلیل معماری کتابخانه مرکزی دانشگاه مالی و اقتصاد
گروه طراحی کتابخانه مرکزی دانشگاه
مساحت
موقعیت کتابخانه مرکزی دانشگاه
معرفی پروژه
پلان کتابخانه مرکزی دانشگاه
و…

مختصری از متن:
ورودی اصلی کتابخانه مستقیماً به تالار مرکزی منتهی می شود، جایی که سعی شده به فضای معماری مدرن مقیاس و فضایی کلاسیک ببخشیده شود. حجم های ساختمان شامل یک فضای مشترک است که یک سازه مکعبی شکل به ارتفاع 24 متر است و یک نورگیر دندانه دار بزرگ در بالای آن قرار دارد. در یک روز صاف، نور خورشید و ریتم هماهنگی از نور و سایه را به فضای داخلی می‌آورد.

نمونه دوم
پاورپوینت تحلیل معماری کتابخانه عمومی تاینان
گروه طراحی
مساحت کتابخانه عمومی تاینان
موقعیت
معرفی پروژه کتابخانه عمومی تاینان
پلان
و…

مختصری از متن:
قدیمی ترین شهر تایوان، تاینان دارای تاریخ غنی متاثر از فرهنگ های مختلف است. بقایای تجارت دریایی با اروپا در قرن هفدهم، از سلسله مینگ چین و سکونتگاه های ژاپنی از آغاز قرن بیستم وجود دارد. این شهر سرشار از معابد است، از جمله معبد معروف قرن هفدهمی کنفوسیوس با سقف های کنسولی و سقف های کنده کاری شده زیبا. کتابخانه جدید برگرفته از این تاریخ، الهام گرفته از فرهنگ محلی است و برای آب و هوای گرمسیری تاینان طراحی شده است.
این شهر دارای میراث فرهنگی، هنر مدرن، موسیقی، فیلم و بیش از یک میلیون کتاب از جمله بیش از 16000 کتاب مربوط به دوره اشغال ژاپن است و البته مجهز به آخرین فناوری های یک کتابخانه مدرن است.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 25

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط