پاورپوینت تحلیل معماری مرکز هنری Maison des Arts

پاورپوینت تحلیل معماری مرکز هنری Maison des Arts

این فایل شامل تحلیل معماری مرکز هنری Maison des Arts اثرمعماران Tectoniques  در قالب پاورپوینت و دارای 16  اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
موقعیت
گروه طراحی مرکز هنری Maison des Arts
مساحت
معرفی پروژه مرکز هنری Maison des Arts
پلان
نما موزه مرکز هنری Maison des Arts
مقطع
و…

مختصری از متن:
مرکز هنری Maison des Arts یک مرکز عمومی جدید در Charbonnières-les-Bains، یک شهر مسکونی در غرب لیون است. این مرکز از دره رودخانه کوچکی که از شهر می گذرد، در امتداد خط راه آهن واقع شده است. محیط سرسبز دارد و فقط چند ساختمان کمیاب که توسط باغ احاطه شده اند. ساختمان به طور هماهنگ با سایت ترکیب می شود. این یک پروژه سخاوتمندانه با توجه دقیق به هر چهار طرف است. همچنین یک شی منفرد است که از هر طرف و از طریق شبح کلی خود با محیط خود گفتگو می کند.

معماری مرکز هنری Maison des Arts


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 16

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط