پاورپوینت تحلیل معماری مهدکودک El Recreo

پاورپوینت تحلیل معماری مهدکودک El Recreo

این فایل شامل تحلیل معماری مهدکودک El Recreo در قالب پاورپوینت و دارای 20 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
گروه طراحی
موقعیت مهدکودک El Recreo
مساحت
معرفی پروژه مهدکودک El Recreo
پلان
مقطع مهدکودک El Recreo
نما
و…

مختصری از متن:
مهدکودک و مرکز رفاه اجتماعی “El Recreo” قطعه مهمی است که خود را به عنوان یک مرکز آموزشی شهری جدید در شهر بوسا در جنوب بوگوتا تثبیت کرده است. این  مهدکودک در یک قطعه گوشه دراز، در یک مورفولوژی ناپیوسته واقع شده است. از طریق یک میدان کوچک که به عنوان مقدمه ای برای دسترسی اصلی باغ و به عنوان فضایی مدنی برای استفاده جامعه عمل می کند، آن را در بافت شهری ادغام می کند و آن را به عنوان مرکزی برای یادگیری و ملاقات پیکربندی می کند، به بافت شهری متصل می شود.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 20

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط