پاورپوینت تحلیل معماری مهدکودک SanHe

پاورپوینت تحلیل معماری مهدکودک SanHe

این فایل شامل تحلیل معماری مهدکودک SanHe در قالب پاورپوینت و دارای 16 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
گروه طراحی
موقعیت
مساحت مهدکودک SanHe
معرفی پروژه
پلان مهدکودک SanHe
مقطع
نما مهدکودک SanHe
و…

مختصری از متن:
مهدکودک Sanhe واقع در پکن، بخشی از یک توسعه مسکونی بزرگ دو میلیون متر مربعی است. ساختمان رو به جنوب است و یک زمین بازی را در بر می گیرد. مساحت آن 5550 متر مربع است و دارای 18 کلاس درس برای 30 کودک، در مجموع 540 کودک است. علاوه بر کلاس های درس، شامل یک سالن ورزشی، یک اتاق موسیقی، دفاتر اداری، یک آشپزخانه مشترک و 15 اتاق خواب معلم است.
این ساختمان به صورت یک قوس وجهی در سه بخش که مسیر روزانه خورشید را دنبال می کند، پیکربندی شده است، زیرا در چین اعتقاد بر این است که کودکی که به اندازه کافی در معرض نور خورشید قرار نگیرد، رشد می کند تا دچار ناتوانی های ذهنی شود.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 16

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط