پاورپوینت تحلیل معماری مهد کودک ناهیا

پاورپوینت تحلیل معماری مهد کودک ناهیا

این فایل شامل تحلیل معماری مهد کودک ناهیا  درقالب پاورپوینت و دارای 25 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
گروه طراحی
مساحت مهد کودک ناهیا
موقعیت
معرفی پروژه مهد کودک ناهیا
پلان طبقات
نما مهد کودک ناهیا
مقطع
و…

مختصری از متن
مهدکودک مهم ترین ساختمان در اوایل زندگی کودکان در کنار خانه آنهاست. در مهدکودک، کودکان از طریق رفتارهای اجتماعی شروع به شکل گیری درک خود از جهان می کنند. بنابراین طراحی مهدکودک مسئولیت بزرگی را بر عهده می گیرد زیرا معماری در شکل گیری و شکل گیری شخصیت آنها مشارکت دارد.

مهدکودک ناهیا، با نام اصلی “کودکستان Ordos Dongsheng شماره یک”، در سال 2011 از سوی دولت محلی به معماران WEI سفارش داده شد. هدف این است که یک مهدکودک مجلل برای کودکان محلی از ملیت مغولی و ملیت هان ساخته شود. مفهوم طراحی طراحی این مهدکودک مجلل با یک گونه شناسی جدید است که آموزش های آموزشی را ادغام می کند.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 25

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط