پاورپوینت تحلیل معماری مهد کودک Biuro Toprojekt

پاورپوینت تحلیل معماری مهد کودک Biuro Toprojekt

این فایل شامل  تحلیل معماری مهد کودک Biuro Toprojekt در قالب پاورپوینت و دارای 18 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
گروه طراحی
مساحت مهد کودکBiuro Toprojekt
موقعیت
پلان مهد کودکBiuro Toprojekt
نما
مقطع
و..

مختصری از متن:
آموزش پیش دبستانی یکی از مهمترین مراحل رشد انسان است، بنابراین باید به کیفیت فضایی که این فرآیند در آن انجام می شود، دقت نمود. کودکان را نمی توان دست کم گرفت کودک یک گیرنده جدی و حساس است که بالاترین خواسته ها را از طراح می کند. یک مهدکودک پنج شعبه در مرکز منطقه Kleszczówka در حومه Żory تأسیس شد.

محیط نزدیک تحت سلطه ساختمان های تک خانواده پر هرج و مرج است. یک بسته کوچک با شکل نامنظم شبیه مثلثی که برای ساخت یک بخش پیش دبستانی در یک مدرسه موجود در نظر گرفته شده است، راه حل های نسبتاً دو طبقه ای را تحمیل کرد، اگرچه کمی طاقت فرسا، اما فضای کمی را برای زمین بازی باقی می گذارد.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 18

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط