دانلود مقاله ASP.NET

دانلود مقاله ASP.NET تحقیق مقاله طراحی سایت با asp.net مقاله مقاله آموزش asp.net مقاله در مورد asp.net دانلود مقاله در مورد asp.net مقاله ای در مورد asp.net تحقیق در مورد asp.net تحقیق درباره asp.net تحقیق asp.net


مقاله ASP.NET

دانلود مقاله ASP.NET
ASP . NET پیشرفته ترین زیرساختی است که تا کنون برای توسعه وب ساخته شده است. ساختار جدید آن است که بر اساس تکنولوژی جدید   Microsoft موسوم به NET . شکل گرفته است .

آشنایی با  MICROSOFT . NET

NET واژه ای است که مفهوم تعدادی از تکنولوژی های جدید  M  icrosoft  را تحت پوشش قرارمی دهد. در مجموع ، این تکنولوژی پراهمـیت ترین ، عـظیم ترین و اسـاسی ترین تغییراتی هستند که از زمان انتقال از محیط ۱۶ بیتی به محیط ۳۲ بیتی ،‌در زیر ساخت توسعه برنامه ها توسط M icrosoft  به وجود آمده اند .
Microsoft . NET شامل سه گروه اصلی می باشد:
•     چارچوب  NET  .
•     NET Enterprise Servers
•    ابزارها وزبان های جدید سازگار با NAT  .

چارچوب NET
چارچوب  . NETیک تکنولوژی ضروری برای ASP . NET  به شمار می رود . این چارچوب خدمات و سرویس هایی را که از ASP . NET  پشتیبانی می کنند ارائه می دهد . به علاوه ، تکنولوژی جدید دیگری موسوم به Windows Forms Development ( توسعه برنامه های کاربردی با استفاده از فرم های ویندوز ) را ارائه می دهد که برای ساختن برنامه های سرویس گیرنده بسیار قدرتمند می باشد . همانظور که Windows NT 4.0 Option pack به عنوان یک افزودنی برای سیستم عامل Windows NT محسوب می شود و تکنولوژی های IIS 4 .0 وASP  را به این سیستم عامل اضافه می کرد ، چارچوب NAT  . نیـز یک افزودنی برای سـیستم عـامل های  ۲۰۰۰ Windows ، Windows 98/ME , Windows NT می باشد که با اضافه کردن سرویس های اساسی سیستم ، امکان پشتیبانی از تکنولوژی  NET  . را برای این سیستم عاملها فراهم می آورد.این چارچوب در خانواده سیستم عامل های جدید    Windows  ، از جمله NET Server  . Windows   گنجانده خواهد شد .
(CLR) Common Language Runtime
CLR محـیطی بـرای اجـرای کـدهای نوشته شده به وسیله زبان های سازگار با چارچوب NET . ارائه می دهد. runtime مدیریت اجرای کدهای NET . را به عهده دارد؛ اعم از مدیریت مدت زمان زندگی اشیاء و مدیریت حافظه . علاوه بر این خدمات ، runtime به برنامه نویسان یا به عبارتی توسعه دهندگان امکان می دهد که عملیات اشکال زدایی،مهار کردن استثناء ها و وراثت میان کلاس ها رادربین زبانهای مختلف سازگار با NET   به راحتی انجام دهند .


فرمت فایل: WORD

تعداد صفحات: 80

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.