اثر شیوه های مدیریت منابع انسانی بر روی انگیزه و یادگیری کارکنان

انگلیسی لاتین دانلود اثر شیوه های مدیریت منابع انسانی بر روی انگیزه و یادگیری کارکنان ترجمه مقالات مدیریت منابع انسانی ترجمه مقاله مدیریت منابع انسانی مقالات ترجمه شده مدیریت منابع انسانی مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی مدیریت منابع انسانی مقاله ترجمه شده مدیریت منابع انسانی دانلود مقاله انگلیسی با ترجمه مدیریت منابع انسانی مقاله انگلیسی مدیریت منابع انسانی به همراه ترجمه

The-Effects-of-Human

اثر شیوه های مدیریت منابع انسانی بر روی انگیزه و یادگیری کارکنان

خلاصه

موضوع این مقاله انگیزه ی منابع انسانی می باشد که به عنوان یکی از مهم ترین راه های توسعه ی سازمانی شناخته شده است. انگیزه یکی از مفاهیم مهم در توسعه ی منابع انسانی در بسیاری از سازمان ها می باشد، معمولاً انگیزه برای یک کارمند یک ویژگی خاص است و عملکرد او را تا حد بالایی افزایش می دهد. این به دلیل این است که شرکت هزینه زیادی صرف جلسات آموزش وتفریحی برای ایجاد انگیزه برای کرکنان می کند، انگیزه می تواند به عنوان میل به تفهیم و جلو بردن یک فرد نسبت به کاری است که انجام می دهد. به عنوان مثال هنگامی که فرد به یک کار مواجه است، انگیزه است که تعیین می کند که فرد وظیفه ی خاصی را باتوجه به الزامات آن با علاقه انجام دهد. علاوه بر این عدم وجود انگیزه منجر به عملکرد پایین و از دست دادن رقابت و در نتیجه از دست دادن منابع مولد برای سازمان می شود. به همین دلیل است که مدیران استرس این را دارند که سطح بالایی از انگیزه انجام کار در کارکنان وجود داشته باشد. انگیزه نیروی معرکه ای است که باعث رسیدن به اهداف می شود. انگیزه ذاتی و یا اکتسابی می باشد. این اصطلاح به طور کلی برای انسان به کار برده می شود اما به لحاظ نظری می توان برای رفتار حیوانات نیز توصیف شود. ولی این مقاله اشاره به انگیزه در انسان دارد. با توجه به نظریه های مختلف انگیزه ممکن است در یک نیاز اساسی برای به حداقل رساندن درد فیزیکی و یا به حداکثر رساندن لذت ریشه داشته باشد و یا ممکن است شامل نیازهای خاصی مانند غذا خوردن و استراحت و یا یک شیء مورد نظر و یا دلایل دیگری مثل نوع دوستی، خودخواهی، اخلاق و یا اجتناب از مرگ و میر باشد. مفهوم انگیزه نباید با اراده یا خوش بینی اشتباه گرفته شود. انگیزه به احساسات مرتبط است ولی با آن متمایز می باشد.

عنوان اصلی مقاله:   The Effects of Human Resource management Practices on Employees‟ Motivation and Retention.

ترجمه فارسی عنوان:  اثر شیوه های مدیریت منابع انسانی بر روی انگیزه و یادگیری کارکنان

تعداد صفحات انگلیسی:  ۱۱ صفحه

تعداد صفحات ترجمه فارسی: ۱۳  صفحه 

قیمت ترجمه فارسی:  ۱۷۵۰۰ تومان

دانلود رایگان نسخه انگلیسی ژورنال و خرید ترجمه فارسی به صورت آنلاین  از لینک های پایین

لینک دانلود رایگان نسخه انگلیسی مقاله: دانلود

– برای خرید فایل ترجمه مقاله به صورت آنلاین از لینک زیر استفاده نمائید


فرمت فایل: WORD

تعداد صفحات: 13

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط