مقاله بانک اطلاعات جامع مراسم (پروژه طرح کسب و کار)

دانلود مقاله بانک اطلاعات جامع مراسم مقاله طرح کسب و کار مقاله بانک اطلاعات جامع دانلود مقاله بانک اطلاعات مقاله طرح کسب و کار کارافرینی مقاله های طرح کسب و کار مقاله طرح کسب و کار درس کارآفرینی دانلود رایگان مقاله کارآفرینی طرح کسب و کار


مقاله بانک اطلاعات جامع مراسم (مقاله طرح کسب و کار)

مقاله بانک اطلاعات جامع مراسم (مقاله طرح کسب و کار)

۴ـ۲ـ اهداف کلی چشم انداز و اهداف
هدف از تأسیس این شرکت آسان تر کردن این گونه مراسم اشتغال عده ای از جوانان مکانیزه کردن، به روز بودن این گونه کارها و بألاخره گسترده کردن این نوع بانکهای اطلاعاتی در موارد و موضوعات متفاوت دیگر ممکن است.
۵ـ۲ـ محصول یا خدمات
انتخاب تالار و آرایشگاه، همچنین نحوه تزئیین ماشین نوع ماشین، تزئین کیک و میوه وشیرینی و زمان سرو غذا و دیگر خوردنیها ـ نوع غذا، نحوه چیدن سفره عقد و تزئینات، مدل لباس و از طریق بانک اطلاعاتی.
۶ـ۲ـ محل
یک شرکت واقع در محل مناسب از لحاظ محیطی و دارای ۳ اتاق به مساحت ۱۲ متر مربع و یک سالن پذیرایی به مساحت ۶۰ متر مربع یکی از ا تاقها، اتاق مدیر عامل. دیگری اتاق مخصوص مراجعین و سومین اتاق مربوط به امور داخلی شرکت می باشد. سالن پذیرایی در صورت زیاد بودن تعداد مراجعین به عنوان اتاق انتظار در نظر گرفته می شود.
۷ـ۲ـ مسائل امنیتی
چون، مکانهایی مانند آرایشگاه ها در ارتباط هستیم مسائل امنیتی نقش مهمی را در کارمان ایفا می‌کند. لذا با توجه به اینکه کسانی که به عنوان عروس به آرایشگاه می‌روند به‌ آنها اعتماد می‌کنند و عکس خود را در اختیار آنها قرار می‌دهند ما هم باید سعی کنیم که این عکسها در اختیار افراد سود جو قرار نگیرد. همچنین فیلم بردارها و عکس بردارانی که به مشتریان معرفی می‌کنیم باید افراد خوبی باشند و مورد اعتماد ما باشند. در مورد وسایلی که به مشتریان کرایه می دهیم باید آنان سعی کنند قوانین امانتداری را رعایت کنند و این وسایل را همانطور که تحویل گرفته اند به ما تحویل دهند.
۸ـ۲ـ ارزشهای بنیادی
پایبندی به شئونات اخلاقی اسلامی و قرار دادن اطلاعات به روز در اختیار مشتریان است.
۳ـ توصیف فرصت
برای برگزاری مراسم آبرومند و با قیمت مناسب و با کمترین زمان ممکن به ما مراحعه نمائید. ما می توانیم اطلاعات جامعی از کلیه خدمات ذکر شده را به شما ارائه دهیم همچنین CD های کارهای خود را با هزینه مناسب در اختیار شما قرار دهیم، ما بانکی را طراحی می‌کنیم که شامل تمام اطلاعاتی برای برگزاری یک مراسم است هم اکنون چنین بانک اطلاعاتی وجود ندارد و برای برگزاری چنین مراسمی حتی با حداقل امکانات وقت بسیاری صرف می شود.

فهرست مطالب
۱ـ عنوان طرح
۲ـ اجزای طرح
۱-۲- مأموریت طرح کسب و کار
۲-۲- فهرست محتوا
۳-۲- مشخصات مجریان طرح و همکاران
۴-۲- اهداف کلی چشم انداز و اهداف
۵-۲- محصول یا خدمات
۶-۲- محل
۷-۲- مسائل امنیتی
۸-۲- ارزشهای بنیادی

۳ـ توصیف فرصت
۴ـ توصیف ایده
۵ـ تعریف و توصیف کسب و کار
۶ـ تحلیل و استراتژی بازار
۷ـ تحلیل مالی
۱-۷- هزینه ها
۲-۷- امور مالی
۳-۷- صورتحساب درآمد در یک ماه
۴-۷- صورتحساب دستمزد
۵-۷- صورتحساب هزینه ها
۶-۷-  برآورد تجهیزات
۷-۷- صورتحساب سود و زیان
۸ـ اسناد و مدارک
۹ـ بازار یابی
۱-۹- روشهای تبلیغ


فرمت فایل: WORD

تعداد صفحات: 12

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط