پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه مایرا – دانشکده تجارت

پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه مایرا - دانشکده تجارت

این فایل شامل تحلیل معماری مدرسه مایرا – دانشکده تجارت در قالب پاورپوینت و دارای 19 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
گروه طراحی
موقعیت مدرسه مایرا – دانشکده تجارت
مساحت
معرفی پروژه مدرسه مایرا – دانشکده تجارت
پلان
نما
مقطع مدرسه مایرا – دانشکده تجارت
و…

مختصری از متن:
این سایت حدود دوازده هکتار است و در حومه میسور در کنار منطقه ای قرار دارد که برای توسعه صنعتی مشخص شده است. از جنوب به سمت شمال شیب دارد و در امتداد قسمتی از یال شرقی و کاملاً در امتداد یال غربی به جاده ها محدود می شود. از نظر معماری، مشتریان مشتاق ایجاد هویت قوی برای مؤسسه بودند زیرا احساس می کردند که باید رویکرد خلاقانه خود را به برنامه درسی و تدریس منعکس کند.

طراحان برای مؤسسه مدیریت، پتانسیل زمین های نورد در حومه میسور را برای ایجاد فضاهایی که محیط مشارکتی را تسهیل می کند که تجربه یادگیری و زندگی را غنی می کند، بررسی می کند. ایده این موسسه از چشم انداز الهام گرفته شده است، زمین مشخص شده با تخته سنگ یکی از ویژگی های چشم انداز رایج در امتداد بزرگراه میسور بنگلور است.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 19

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط