پاورپوینت تحلیل معماری پردیس مدرسه Hanhoopsfeld

پاورپوینت تحلیل معماری پردیس مدرسه Hanhoopsfeld

این فایل شامل تحلیل معماری پردیس مدرسه Hanhoopsfeld اثر AllesWirdGut پاریس در قالب پاورپوینت و دارای 14 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
گروه طراحی
موقعیت پردیس مدرسه Hanhoopsfeld
معرفی پروژه
پلان پردیس مدرسه Hanhoopsfeld
نما
مقطع پردیس مدرسه Hanhoopsfeld
و..

مختصری از متن:
دو مدرسه محله لسینگ و مدرسه گرامر الکساندر فون هومبولت با امکانات بی نهایت توسط AlesWirdGut، منظره پارک وسیع و سخاوتمندانه‌ای را با ساختمان‌های یک نفره مستقل و با تناسب ایجاد کرد است.

سازه‌ها که در یک طرح پلکانی قرار گرفته‌اند، به طور ماهرانه‌ای در ارتفاع درجه‌بندی می‌شوند و بنابراین با پویایی پله مشخص شده در زمین همسو می‌شوند. ساختمان چند منظوره مشترک – مرکز و مرکز پردیس – در محور بصری بین ورودی های اصلی دو مدرسه قرار دارد و یک نقطه مرجع برنامه ریزی شهری را فراهم می کند که از همه طرف قابل مشاهده است.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 14

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط