پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه ابتدایی و مهدکودک منطقه یانگلیو اثر گاد

پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه ابتدایی و مهدکودک منطقه یانگلیو اثر گاد

این فایل شامل تحلیل معماری مدرسه ابتدایی و مهدکودک منطقه یانگلیو در قالب پاورپوینت دارای 18 اسلاید قابل ویرایش می باشد.این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای درست شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد واین پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد.از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

شامل:
گروه طراحی
مساحت مدرسه ابتدایی و مهدکودک منطقه یانگلیو
موقعیت
معرفی مهدکودک مدرسه ابتدایی و مهدکودک منطقه یانگلیو
پلان
نما
مقطع
و…

مختصری از متن:
مهدکودک Community West در وسط پارک شهر در جنوب غربی شهرستان یانگلیو واقع شده است. این مهدکودک از طرح دایره ای سایت پیروی می کند. از جنوب غربی به گوشه شمال شرقی، ساختمان از انتقال حجم دو طبقه به حجم سه طبقه تبدیل می شود. فرم معماری ملایم و کشیده، پله‌های بیرونی و راهرو دایره‌ای داخلی را قادر می‌سازد تا یک سکوی فعالیت مداوم را تشکیل دهند و به بچه‌ها این امکان را می‌دهد که به محض پایان کلاس «کاشی‌های سقف» را لمس کنند.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 18

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط