پاورپوینت تقارن مرکزی ریاضی پنجم

در این قسمت، دو پاورپوینت آموزشی از درس تقارن مرکزی ( مربوط به کتاب ریاضی پایه پنجم دبستان ) آورده ایم. استفاده از این پاورپوینت ها باعث می شود فرآیند یاددهی و یادگیری به راحتی انجام گردد.

پاورپوینت های مذکور جمعا دارای 25 اسلاید بوده و هر یک در دو قالب معمولی و اسلاید شو آورده شده و امکان ویرایش آن ها وجود دارد.

پاورپوینت اول شامل 14 اسلاید بوده و در ابتدای آن با ذکر مثال های مختلف، مفهوم تقارن مرکزی بیان شده است. پس از آن، با کمک انیمیشن  روش ترسیم قرینه شکل نسبت به یک نقطه توضیح داده شده است.

پاورپوینت دوم شامل 11 اسلاید بوده و در آن، تصاویر کتاب درسی با کیفیت مناسب اسکن شده و به همراه توضیحات لازم در اسلایدها قرار گرفته است.

لازم به ذکر است : در تهیه و تنظیم هر یک از این پاورپوینت ها از تصاویر و افکت های خاصی استفاده شده و جذابیت استفاده از آن ها را دو چندان کرده است.

دانش آموزان می توانند پاورپوینت های فوق را به عنوان فعالیت خارج از کلاس یا پروژه درسی ارائه دهند.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات:

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط