پروپوزال بررسی رابطه بین عوامل استرس شغلی و عملکرد شغلی

پروپوزال بررسی رابطه بین عوامل استرس شغلی و عملکرد شغلی

توضیحات:
این پروپوزال حاوی ۱۹ صفحه است. فرمت فایل doc و قابل ویرایش می باشد. ضمناً از نظر نگارشی کاملا ویرایش شده است. پرسشنامه های بکار رفته در این تحقیق نیز در انتهای فایل آورده شده اند. بخشی از بیان مساله و عناوین بکار رفته در این پروپوزال عبارتند از:

بیان مسأله:
برای سال ها، محققان عوامل موثر بر عملکرد شغلی  کارکنان را مورد بررسی قرار داده اند. عملکرد شغلی برای سازمان به منظور دستیابی به اهداف مورد نظر و تعیین شده، توسعه محصولات، ارائه خدمات کیفی و کسب مزیت رقابتی بسیار حائز اهمیت می باشد. همچنین باعث افزایش و حفظ دقت و درستی در انجام وظایف می گردد. تحقیقات پیشین عوامل گوناگونی را بر عملکرد شغلی موثر می دانستند؛ مانند مهارت و قابلیت های شخصی، سخت کوشی، محیط مناسب، سهولت نسبی کار محول شده، کیفیت کاری، عملکرد ضمنی کار، عملکرد انطباقی، دانش و انگیزش (Rani et al, 2013, 47). 
از سوی دیگر  کارایی و عملکرد نیروی انسانی یکی از اولویتهای مهم برای ارتقای بهره وری در سازمان و دستیابی به اهداف می باشد. عوامل روانی بر عملکرد کارکنان و در نتیجه کارایی و اثربخشی سازمان، تأثیرگذارند.  البته درجاتی از استرس  می تواند در افزایش و بهبود عملکرد افراد مؤثر باشد، اما درجات بالای استرس عواقب متعددی از جمله بیماریهای جسمی، روانی و خستگی را در پی دارد و در صورت تداوم استرس در دراز مدت سلامتی افراد دستخوش تزلزل می شود و نه تنها خود تبدیل به افرادی رنجور و ناتوان می گردند، بلکه آثار منفی آن ….

فهرست مطالب:
بیان مسأله
تشریح ابعاد
حدود مساله
معرفی دقیق مساله
عوامل استرس شغلی
عملکرد شغلی    
بیان جنبه های مجهول و مبهم و متغیر های مربوط به پرسشهای تحقیق و مدل مفهومی
سوابق تحقیق
تحقیقات داخلی
تحقیقات خارجی
فرضیه های تحقیق
اهداف تحقیق
روش شناسی تحقیق
نوع روش تحقیق
روش گرد آوری اطلاعات
ابزار گرد آوری اطلاعات
روش تجزیه و تحلیل داده ها
ضریب همبستگی پیرسون
رگرسیون خطی چندگانه
محدودیت های تحقیق
جدول زمان بندی مراحل انجام دادن نحقیق از زمان تصویب تا دفاع نهائی
فهرست منابع
پرسشنامه عوامل استرس شغلی
پرسشنامه عملکرد شغلی

 

مناسب جهت استفاده دانشجویان رشته مدیریت
در قالب فایل word و قابل ویرایش


فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 19

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط