کارآفرینی پرورش بوقلمون گوشتی به صورت اتوماتیک

مقاله کارآفرینی پرورش بوقلمون گوشتی به صورت اتوماتیک

مقدمه:

همانطور که پیشرفت مرغداری در کشور ما نقشی اساسی در تولیدات دامپروری جهت تامین نیازمندیهای گوشت سفید مرغ داشته، بدون شک صنعت در حال پیشرفت و سودآور پرورش بوقلمون نیز می‌تواند بسیاری از احتیاجات و نیازمندیهای پروتئینی کشور را تامین نماید. 

از طرف دیگر با توجه به رشد و افزایش جمعیت کره زمین، نیازمندیهای خوراکی نیز از لحاظ مواد غذایی پروئینی از نوع سفید افزایش می‌یابد و بدیهی است که تامین نیازهای غذائی این جمعیت رو به رشد تنها با الگو گرفتن از روشها و سنتهای قدیمی جوابگو نخواهد بود. 
بنابراین پیشرفت علم و صنعت، خصوصاً در بخش دامپروری به کمک ما آمده تا بتوانیم با استفاده از حداکثر پتانسیل ژنتیکی  بر عوامل محدودکننده فشار آورده و بر آن غلبه نماییم که از جمله فواید آن تولید و بوجود آوردن نژادهای مطمئن و پر بازده در بخش طیور و سایر ماکیان می‌باشد، که طرح پرورش بوقلمون صنعتی نیز از چنین طرحها است. 

فهرست مطالب:
فصل اول
مقدمه 
تاریخچه 
اهداف طرح 
اهمیت موضوع  
نحوه ی پرورش 
بازاریابی و شیوه ی فروش 
مشکلات پیش روی صنعت 
فصل دوم 
جداول 
شرح وظایف ونیروی انسانی 
ساختمان ها تاسیسات مورد نیاز 
ماشین آلات و تجهیزات 
تعداد و تغییرات ۱۰۰۰۰ قطعه بوقلمون گوشتی  
انرژی مصرفی 
هزینه های جاری طرح 
ارزش تولیدات 
هزینه های ثابت و متغیر 
خلاصه طرح  
فصل سوم
محاسبه ها

 

این طرح مناسب برای رشته های کاردانی هم می باشد.
در قالب فایل word و قابل ویرایش


فرمت فایل: docx

تعداد صفحات: 32

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.