پاورپوینت تحليلى بر روابط دختر و پسر، ازدواج و خانواده

پاورپوینت تحليلى بر روابط دختر و پسر، ازدواج و خانواده

پاورپوینت تحليلى بر روابط دختر و پسر، ازدواج و خانواده
زمینه ها
نياز به محبت و عاطفه
همه انسان‏ها نياز به محبت و عاطفه دارند. اين نياز در سنين نوجوانى و جوانى بيشتر مى‏شود. از سوى ديگر بسيارى از افراد نمى‏توانند يا نمى‏خواهند كه ازدواج كنند بنابراين تامين اين نياز عاطفى را در دوستى با جنس مخالف جستجو مى‏كنند. عوامل و انگيزه‏هاى زيادى باعث مى‏شوند دختران و پسران به دوستى روى بياورند. ابتدا اشاره كوتاهى به آن‏ها كرده و بيشتر درباره اتفاقاتى كه در ادامه اين دوستى رخ مى‏دهد سخن خواهيم گفت.

دوستان
دوستانى كه با آب و تاب از دوستى تعريف مى‏كنند و سعى مى‏كنند دوستان را با خود همراه كنند. آن‏ها بطور غير مستقيم چنين وانمود مى‏كنند كه لذتى بالاتر از اين نيست. همچنين اشخاصى كه دوست دارند بعنوان افرادى زرنگ و موفق جلوه داده شوند. دوستى‏هاى خود را با آب و تاب فراوان براى ديگران تعريف كرده و از آن داستان‏ها و افسانه‏ها مى‏گويند! بسيارى افراد واقعا احساس نيازى به اين دوستى‏ها نمى‏كنند و از خانواده و محيط زندگى خود كاملا خوشنود و راضى هستند اما شخص بدون آنكه متوجه باشد تحت تأثير چنين فضايى قرار می ‏گيرد.
و….

فهرست مطالب
فصل اول : زمینه های ایجاد دوستی
فصل دوم: عوامل تحريك در دختران و پسران
فصل سوم: هدف  دختران و پسران   از دوستی
فصل چهارم: مراحل دوستی
فصل پنجم: پیامدهای دوستی
فصل ششم: برخى  سؤال و  جواب‏ها
فصل هفتم: چه باید کرد
فصل هشتم: عشق چیست؟
بخش دوم
فصل اول : در غرب چه می گذرد …
فصل دوم: چرا جامعه ما اینگونه شد؟
فصل سوم: پدر و مادرها چکار می توانند بکنند؟


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 125

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط