پاورپوینت آموزش علوم دوم دبستان درس 2 هوای سالم، آب سالم

پاورپوینت آموزش علوم دوم دبستان درس 2 هوای سالم، آب سالم
درس محیط زیست درسی است برای زندگی، این نکته بدین معناست که آموخته‌ها و اندوخته‌های زیست محیطی ما می‌بایست به عمل تبدیل شده و در زندگی روزمره و رفتار فردی و اجتماعی ما بازتاب یابد.

به عبارت دیگر دانش محیط زیست باید به ما کمک نماید نقش خود را در تخریب و آلودگی محیط زیست یا اتلاف منابع آن مشخص نموده و در جهت اصلاح رفتار خود برآئیم و از این طریق وجدان زیست محیطی خود را بیدار سازیم.

علاوه بر این می‌بایست درباره سطح توقعات و الگوی مصرف خود به تعمق بپردازیم و از خود بپرسیم آیا نیازها، خواسته‌ها و توقعات ما با توان زیست محیطی سرزمین‌مان همخوانی دارد و سطح توقعات خود را چگونه باید تنظیم نماییم؟

در این قسمت، پاورپوینت نکات و سوالات درس مذکور(به همراه پاسخ آن) در 31 اسلاید آورده شده است. امکان ویرایش مطالب این پاورپوینت وجود دارد.

قابل ذکر است: در تهیه و تنظیم این پاورپوینت از تصاویر و افکت های خاصی استفاده شده و این امر باعث جذابیت دو چندان آن ها شده است.

در پایان این درس انتظار می‌رود دانش آموزان بتوانند:
✅ نیاز جانوران و تأثیرات محیط زیست سالم را روی زندگی موجودات زنده بیان کنند.
✅ فهرستی از عوامل مؤثر بر آلودگی محیط زیست را تهیه کنند و به کلاس گزارش دهند.
✅ راه کارهای پیشنهادی جهت رفع آلودگی و حفظ محیط زیست را فهرست کرده و ارائه کنند.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات:

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط