پاورپوینت تحلیل معماری موزه جومکس / دیوید چیپرفیلد

پاورپوینت تحلیل معماری موزه جومکس / دیوید چیپرفیلد

این فایل شامل تحلیل معماری موزه جومکس اثر دیوید چیپرفیلد در قالب پاورپوینت و دارای 15 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
گروه طراحی
موقعیت موزه جومکس / دیوید چیپرفیلد
معرفی پروژه
پلان موزه جومکس / دیوید چیپرفیلد
نما
مقطع موزه جومکس / دیوید چیپرفیلد
و..

مختصری از متن:
این ساختمان موزه جدید که در یک سایت مثلثی شکل در منطقه پولانکو در مکزیکو سیتی واقع شده است، بخشی از یکی از بزرگترین مجموعه‌های خصوصی هنر معاصر در آمریکای لاتین – Colección Jumex – را به نمایش می‌گذارد و بخشی از یک بازسازی گسترده‌تر شهری است.

این سایت محدود مشرف بر ساختمان‌های تجاری بزرگ است و توسط خیابان اصلی میگل د سروانتس ساودرا، خط راه‌آهن Ferrocarril de Cuernavaca و یک ملک مجاور در شرق مشخص شده است. کیفیت بسیار منحصر به فرد ساختمان های مجاور بر هر تلاشی برای ادغام موزه جدید در این بافت شهری خاص غلبه می کند.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 15

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط