پاورپوینت تحلیل معماری موزه کوره زینگ / YCA

پاورپوینت تحلیل معماری موزه کوره زینگ / YCA

این فایل شامل تحلیل معماری موزه کوره زینگ اثر YCA در قالب پاورپوینت و دارای 16 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
گروه طراحی
موقعیت موزه کوره زینگ / YCA
معرفی پروژه
پلان موزه کوره زینگ / YCA
نما
مقطع
و..

مختصری از متن:
ویرانه های کوره زینگ یکی از ده اکتشاف باستان شناسی برتر چین در سال 2012 است. در محل حفاری، تیم باستان شناسی 11 کوره بقایای این سلسله از سلسله های شمالی تا سلسله تانگ را کشف کرد. بیش از 200000 قطعه خرده مبلمان چینی و کوره و همچنین بیش از 2000 قطعه اشیاء کامل یا قابل بازیابی از جمله آجر، کاشی، سفال، سه رنگ، چینی و مبلمان کوره کشف شد.

سقف بتنی صفحه تاشو که کل طول پروژه را در بر می گیرد و ساختمان های مختلف را به هم متصل می کند، اعم از بازسازی شده و جدید، هویت معماری جدید موزه را به عنوان نهاد فرهنگی پیشرو برای ایالت آرکانزاس ایجاد می کند.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 16

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط