پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه Diocesan

پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه Diocesan

این فایل شامل تحلیل معماری مدرسه Diocesan قالب پاورپوینت و دارای 17 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
گروه طراحی
موقعیت مدرسه Diocesan
مساحت
معرفی پروژه مدرسه Diocesan
پلان
نما مدرسه Diocesan
مقطع
و..

مختصری از متن:
ثابت شده است که آموزش موسیقی، نمایش و رقص باعث رشد کودک می شود. در واقع، تحقیقات نشان داده است که یادگیری این موضوعات خلاقانه به دانش‌آموزان کمک می‌کند در دروس دیگر برتری پیدا کنند و حتی می‌تواند ضریب هوشی کودک را افزایش دهد مدرسه دخترانه اسقفی اوکلند به خوبی از مزایای ادغام هنر در تجربه یادگیری دانش آموزان آگاه است. این مدرسه اخیراً مرکز موسیقی و درام جدید هیجان‌انگیز خود را به پایان رسانده است، که جای تعجبی ندارد که در قلب پردیس آنها قرار دارد.

ساختمان جدید دارای اتاق‌های تمرین موسیقی برای تک‌نوازان، گروه‌ها، ارکسترها و گروه‌های کر، و استودیوهای اجرا در طبقه برای گروه‌های نمایشی و رقص است.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 17

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط